Молодіжний простір, туристична зона: про що мріє молодь Роганської громади

15.04.2024 15:49 Рогань
Фото: Слобідський край Фото: Слобідський край

У Роганській громаді Харківської області посилюють взаємодію місцевих жителів та влади.

Як розповіла кореспондентці медіа «Слобідський край» начальниця Роганської селищної військової адміністрації Марія Черненко, нещодавно громада розпочала роботу в рамках проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні». Він спрямований на покращення комунікації і взаємодії між мешканцями та місцевою владою. Метою проєкту є залучення громадськості до життя громади, підтримка місцевих ініціатив та проєктів, а також підтримка молодіжної роботи та розширення можливостей молоді. Вже пройшла перша зустріч фокус-групи, загалом планується провести три такі заходи.

Ми прагнемо того, щоб покращити зв’язок з усіма мешканцями громади. На першій зустрічі було багато нашої молоді, і це не дивно, бо вони в нас дуже активні, – зазначила Марія Черненко.

Участь у фокус-групі взяли десятеро молодих мешканців ТГ, переважна більшість яких це учні та студенти закладів освіти. На заході учасники висловлювали свої думки щодо їх участі в житті селища. Серед перспективних можливостей у майбутньому вони відзначили створення молодіжного творчого простору, комплексної туристично-рекреаційної зони. Обговорювали й відкриття власного бізнесу як запоруки фінансової незалежності та можливості створювати робочі місця для земляків.

– У нас вже створена Молодіжна рада як дорадчий орган. На заході вони обговорювали, зокрема, створення молодіжного творчого простору – це один з їхніх проєктів. Узагалі наша молодь дуже активна – минулоріч брали участь у молодіжному обміні. Тоді 30 молодих людей відновлювали приміщення нашого молодіжного центру, – каже Черненко.

Також, за її словами, наразі життя в громаді досить активне та насичене різноманітними заходами в напрямку освіти, екології, спорту та культури.

Автор: Анастасія Хушану