Рогань отримала власну пожежну автоцистерну. Фото

15.12.2022 19:54 Рогань
Вогнеборці місцевої пожежної охорони селища Рогань Харківської області відтепер мають пожежну автоцистерну, здатну вивозити на пожежу 2350 літрів води і особовий склад бойового відділення.

Про це повідомили у пресслужбі ГУ ДСНС України в Харківській області, передає «Слобідський край».

Як розповіли харківські надзвичайники, з початку війни добровольці-вогнеборці селища Рогань ліквідували понад 30 пожеж на території Роганської громади та навколишніх населених пунктів.

«Пліч-о-пліч з рятувальниками ДСНС вони ризикували власними життями, захищаючи людей», – повідомили в Харківському гарнізоні ДСНС.

Нова техніка, яку Роганська громада отримала сьогодні, допоможе підвищити бойові можливості команди добровольців, упевнені харківські рятувальники.

«Автоцистерна укомплектована пожежним насосом, продуктивність якого складає 40 літрів на секунду. Автомобіль має все аварійно-рятувальне обладнання, яке повинно на ньому бути згідно з нормативними документами, в тому числі висувна триколінна драбина, драбина-палиця, штурмова драбина, інше пожежно-технічне озброєння», – повідомили у ДСНС.

Рогань, автоцистерна для рятувальників-добровольців

Нагадаємо, зараз селище Рогань і інші населені пункти громади відновлюють житловий фонд та котельні та готуються на випадок аварійних відключень.

Нагадаємо також, що Рогань стала однією з громад Харківської області, яка отримала енергетичне обладнання від волонтерів. А наприкінці серпня Роганська громада отримала три автомобілі швидкої допомоги з Німеччини.

Про головні новини Рогань та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко