Роганська громада отримала 10 тонн будівельних матеріалів

08.02.2023 17:35 Рогань
Роганській громаді Харківської області передали 10 тонн будівельних матеріалів та сумішей з тієї партії, що надійшли в область від БО «Центр волонтерства та захисту».

Про це повідомляє пресслужба Харківської ОВА, передає «Слобідський край».

За словами фахівця землеустрою Роганської громади Юрія Перекупського, отримані будівельні матеріали та суміші передадуть тим жителям громади, які їх потребують.

«Завдяки підтримці обласної військової адміністрації ми отримуємо сухі суміші для відновлення внутрішніх стін пошкоджених будівель. Так, наприклад, ми повідомимо нашим жителям, що є в наявності з будівельних сумішей і надамо зразки заяв. З тими, кому це потрібно, вже безпосередньо працюватимемо на місці», – розповів він.

Нагадаємо, за час повномасштабного вторгнення у громаді внаслідок артилерійських обстрілів і авіаударів постраждали 50 багатоповерхових будинків і 630 приватних домоволодінь. Також пошкоджено 8 об’єктів соціально-критичної інфраструктури – котельні, школи, дитсадки. 

На початку січня в селищі Докучаєвське Роганської громади робітники завершували консервувати 9-поверхівку, зруйновану на початку минулого березня внаслідок авіаудару

Також селище Рогань і інші населені пункти громади відновлюють житловий фонд та котельні та готуються на випадок аварійних відключень.

Більше новин Рогань читайте на нашому сайті.