У центрі селища Сахновщина відремонтували дорогу. Фото

09.12.2022 11:48 Сахновщина
Фото: Сахновщинська селищна рада Фото: Сахновщинська селищна рада
Дорога по вулиці Центральній у селищі Сахновщина Харківської області давно потребувала ремонту, який удалося зробити на початку цієї зими.

7 грудня у селищі Сахновщина завершили поточний ремонт з асфальтним покриттям ділянки дороги по вулиці Центральній, який розпочався в перший день зими. Очільник Сахновщинської селищної ради Володимир Суєцький пояснив, чому так пізно стартували роботи.

– Ми не могли розпочинати ремонт дороги без дозволу від Харківської обласної військової адміністрації. Його ми отримали тільки в минулому місяці, тому ремонтні роботи стартували в грудні, – розповідає медіа «Слобідський край» Володимир Суєцький. – Були скарги від людей, що ми кладемо асфальт при 5 градусів морозу. Але техніка вся сучасна, яка може працювати при таких температурах. Усіх норм і правил при ремонті було дотримано.

Ремонт дороги у селищі Сахновщина, Харківська область

На цей ремонт з місцевого бюджету було виділено практично три мільйони гривень.

– Ця дорога була дуже в занедбаному стані, вона давно потребувала ремонту. Так, ямкові роботи виконувалися, але асфальтного покриття не клали років 15. До мене зверталися люди і скаржилися на поганий стан дороги, оскільки нею було важко пересуватися і автомобілям, і пішоходам. Наразі це питання вдалося вирішити, люди задоволені, – зазначає керівник громади.

Ремонт дороги у Сахновщині, Харківська область

Наступного року ні цій ділянці дороги планують нанести дорожню розмітку, встановити дорожні знаки і «лежачих поліцейських».

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як жителі Сахновщинської громади гуртом допомогли пораненому земляку. Загалом у громаді, яка з початку війни прийняла у себе багато переселенців, дуже розвинений волонтерський рух.

Автор: Савелій Мякушко