У Сахновщині відновлюють рух автобуса до Харкова

09.02.2022 13:50 Сахновщина
У Харківській області автобус Сахновщина – Харків декілька місяців не курсував маршрутом, але незабаром він буде їздити два рази на тиждень.

З 19 лютого відновлюється автобусне сполучення за маршрутом Сахновщина – Харків АС 1 (проспект Гагаріна, 22, Харків) через Олійники. З автостанції Харкова автобус відправляється о 8-й годині 50 хвилин, а з автостанції Сахновщина о 4-й годині 40 хвилин. Автобус курсуватиме два рази на тиждень – у суботу та понеділок.

- Автобусу не було з причини того, що був слабкий пасажиропотік. А дорога, яка сполучає Сахновщину з Первомайщиною достатньо довго не ремонтувалася. Перевізником було прийнято рішення переробити паспорт маршруту, раніше автобус заїджав на АС 2, а тепер на АС 1. Змінений паспорт маршруту у жовтні був зданий в Управління транспорту та зв'язку ХОДА, тепер він погоджений. Зараз ми прочистили дорогу, зробили шлях більш привабливим для автоперевізників, - розказав «Слобідському краю» голова Сахновщинської селищної ради Володимир Суєцький.

Читайте також: У дитячому садку Сахновщинської громади стався прорив теплотраси

– Декілька місяців знадобилося для того, щоб розрівняти дорожнє покриття та розчистити порослі по дорозі, і плюс до цього незадовільна ситуація з коронавірусом, яка спричинила зменшення кількості пасажирів за маршрутом, – пояснив «Слобідському краю» автоперевізник Сергій Ганночка.

За словами автоперевізника, з 2018 року до листопада 2021-го маршрут виконувався регулярно, але зараз його довелося припинити.

– До мене зверталися жителі з проханням відновити автобусне сполучення, до того ж дорога трошки стала кращою. За ці роки багато ремонтів довелося робити – замінювати деталі автобуса тощо. Але зараз у громаді виділили автогрейдер для вирівнювання дороги, тому ситуація покращилася, – зазначив Сергій Ганночка.

Автор: Анастасія Хушану