«Директор» школи на Харківщині, який наказував знищувати українську символіку, отримав вирок

08.04.2023 14:32 Савинці
Фото: Харківська обласна прокуратура Фото: Харківська обласна прокуратура

У селищі Савинці Ізюмського району Харківської області 48-річний місцевий мешканець за пропозицією окупантів у серпні 2022 року добровільно обійняв посаду директора школи.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Харківську обласну прокуратуру.

Чоловікові призначено покарання у вигляді двох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати будь-які посади в органах державного управління та органах місцевого самоврядування строком на десять років.

За даними слідства, під час окупації так званий директор запровадив російський навчальний план та змушував учителів працювати за ним.

Крім того, він надавав указівки персоналу зафарбувати синьо-жовті кольори на стінах класів та знищити всі куточки з українською символікою в школі.

У плані роботи директора було вивчення всіх законів та нормативних актів для переходу навчального процесу в правове поле держави-агресора.

У суді обвинувачений повністю визнав свою вину.

Раніше ми повідомляли, що у Савинцях відбудеться Великодній ярмарок на підтримку ЗСУ.

Нагадаємо, у Савинській громаді планують розширити маршрути до всіх населених пунктів громади та збільшити кількість маршрутів.

Раніше ми повідомляли, що в Савинській громаді пошкоджені три навчальні заклади та 108 домоволодінь знищено під фундамент

Про головні новини Савинці та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко