Шевченківська громада отримає мобільну амбулаторію в рамках обласного конкурсу

20.09.2023 15:19 Шевченкове
Джерело: Шевченківська СВА Джерело: Шевченківська СВА

Мобільну амбулаторію для Шевченківської громади Харківської області придбають за співфінансування обласного та місцевого бюджетів у рамках обласного конкурсу “Ефективна медицина в громаді”.

Як розповів кореспондентці медіа «Слобідський край» начальник Шевченківської селищної військової адміністрації Сергій Старіков, мобільна амбулаторія буде придбана після надання ліцензії завдяки перемозі в обласному конкурсі “Ефективна медицина в громаді”.

– Мобільна амбулаторія буде укомплектована обладнанням для оперативного проведення аналізів та надання допомоги. Це авто буде придбано за кошти обласного та місцевого бюджету, – каже Сергій Старіков.

У цьому обласному конкурсі переміг ще один мініпроєкт Шевченківської громади – придбання стерилізаторів для центральної лікарні. А також ТГ виграла в обласному конкурсі "Разом в майбутнє" з проєктом облаштування простого укриття в дитячому садку “Калинка”.

– По укриттю наразі ведуться роботи, вони ще незавершені. Придбання стерилізаторів для лікарні також поки що в процесі, – розповів начальник Шевченківської СВА.

Нагадаємо, у Шевченківській громаді Харківської області пошкоджено 927 об’єктів житлового фонду. Також нагадаємо, у Шевченківській громаді навчальний рік розпочався для 1 300 дітей. 

Раніше ми писали, що для школярів села Петропілля Шевченківської громади Харківської області облаштували дитячий центр. 

Головні новини  Шевченкове читайте на нашому сайті.