Велосипедисти у Вільшанах створили композицію у вигляді герба України

07.06.2023 15:21 Солоницівка
Джерело: Солоницівська громада Джерело: Солоницівська громада

У селищі Вільшани Солоницівської громади Харківської області відсвяткували Всесвітній день велосипеда.

 

Як розповів кореспондентці медіа «Слобідський край» очільник Солоницівської громади Андрій Литвинов, акція до Всесвітнього дня велосипеда була ініційована керівником спортивного клубу «CHEMPION» Олександром Авдєєвим.

– Олександр Авдєєв професійно займається велоспортом. Ми, звичайно, підтримали цю ініціативу та допомогли в організації свята. Учасники вишикувалися із велосипедами у формі герба України, було дуже красиво. Все це ми знімали з коптера, – розповів Андрій Литвинов.

Вільшани велодень

За словами начальниці відділу освіти, культури, молоді та спорту Солоницівської селищної ради Наталії Плотнік, участь у заході взяли жителі Солоницівки, Вільшан, Пересічного та Протопопівки. Також до них приєдналася команда із Дергачівської громади. А на відкритті велодня виступали творчі колективи з Вільшанського селищного центру культури та дозвілля.

– Двоє спортсменів із Солоницівки та Пересічного отримали нові велосипеди – Злата Смаль, багаторазова призерка обласних змагань з біатлону, та Олексій Гранкін, призер Всеукраїнських змагань з карате, – розповіла Наталія Плотнік. 

Нагадаємо, у Солоницівській громаді розповіли, до кого звертатися для ремонту колодязів. Раніше ми писали, що у Солоницівській громаді може з’явитися вулиця Залужна та площа Незалежності. Також нагадаємо, що Солоницівка бере участь у чемпіонаті Харківського району з футболу

Головні новини Солоницівка читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану