На зруйнованій дорозі Мартове – Хотімля – Старий Салтів укладають шар з асфальтобетону

08.08.2023 12:21 Старий Салтів
Фото: ХОВА Фото: ХОВА

У Харківській області шляховики відновлюють дорогу Мартове – Хотімля – Старий Салтів, зруйновану під час активних бойових дій. Станом на зараз на дорозі вже влаштували понад 13 кілометрів вирівнювального шару.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу ХОВА, наразі роботи з відновлення тривають у межах Старосалтівської громади.

«На сьогодні на дорозі «Мартове – Хотімля – Старий Салтів» вже влаштовано понад 13 кілометріввирівнювального шару з асфальтобетону», – розповів заступник начальника ХОВА Михайло Харнам.

За його словами, ремонт цієї траси дозволить більш оперативно проводити евакуацію та доставляти гуманітарну допомогу на деокуповані території.

Харківська область, ремонт дороги Мартове – Хотімля – Старий Салтів

Нагадаємо, у селищі Старий Салтів Харківської області на озері біля садочка «Барвінок-100» починає працювати локація, де можна набрати воду.

Нагадаємо також, що у селищі Старий Салтів Харківської області кожного вівторка та п’ятницю проводиться підвіз питної води.

Раніше ми писали, що У Харківській області шляховики відновлюють важливий логістичний маршрут, який з‘єднує місто Харків з селищем Золочів та іншими прикордонними селами області.  

Більше новин Старий Салтів читайте на нашому сайті.