У селищі Старий Салтів працюватиме ізраїльська місія медичних волонтерів

16.03.2023 09:21 Старий Салтів

Жителі селища Старий Салтів Чугуївського району Харківської області можуть отримати кваліфікаційне медичне діагностичне обстеження, а також отримати консультацію лікарів різних профілів. 

Як пише «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Старосалтівської громади, прийом відбудеться у неділю, 19 березня, з 9:00.

Жителі громади можуть отримати консультації гінеколога-акушера, педіатра, гастроентеролога, хірурга- онколога, невролога, терапевта-кардіолога (з електрокардіографом).

Лікарі будуть проводити повноцінний огляд пацієнтів, за результатами якого будуть надані лікарські препарати на безоплатній основі.

Лікарський прийом буде проведено за співпраці Благодійної організації «Благодійний Фонд Євгена Пивоварова» та Українсько-ізраїльської організації Frida.

FRIDA Ukraine – це українсько-ізраїльська місія медичних волонтерів, що спрямована на допомогу цивільному населенню. Лікарі-волонтери забезпечують українців, які постраждали внаслідок бойових дій, високоякісною медициною.

Нагадаємо, із селища Старий Салтів до Харкова організували безплатний автобус. Також нагадаємо, у Старосалтівській громаді встановили два модульні приміщення

Раніше ми писали, що у селищі Старий Салтів відновили роботу ЦНАПу 

Головні новини Старий Салтів та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко