У селі Вільхівка ремонтують міст, який зруйнували російські окупанти

23.12.2022 18:35 Вільхівка
У селі Вільхівка Харківської області ремонтні бригади почали відновлювати міст через Вільхівське водосховище, який під час окупації підірвали російські війська. До повномасштабного російського вторгнення міст ремонтували у 2021 році у рамках «Великого будівництва».

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Харківську обласну військову адміністрацію.

Нещодавно у селі Вільхівка фахівці «Доріг Харківщини» почали демонтовувати зруйновані конструкції старого моста та встановлювати нові опори для відновлення моста. Наразі вже встановлено 54 палі, також проводяться роботи з армування та бетонування горизонтальних опорних перегородок.

– Цей міст було повністю відремонтовано у 2021 році завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Відновимо і зараз. Цей дорожній об’єкт має велике значення в логістиці постачання гуманітарної та медичної допомоги до деокупованих територій, – підкреслив заступник голови Харківської обласної військової адміністрації Михайло Харнам.

Усього через бойові дії в області зруйновано понад 50 мостів. На 26 з них наразі проходять відновлювальні роботи, щоб організувати тимчасові переправи.

Також було зруйновано понад 1000 кілометрів доріг. На сьогодні розчищено близько 600 кілометрів.

Нагадаємо, що Вільхівська громада продовжує активно надавати безкоштовні дрова місцевим мешканцям. А також контррозвідка Служби безпеки України викрила зрадника, який надавав російським військовим будівельну техніку для фортифікацій.

Новини села Вільхівка та громади читайте у нас на сайті.

Автор: Олександр Манченко