Хто зараз керує окупованим Вовчанськом. Оновлена інформація

14.07.2022 14:44 Вовчанськ
Окупанти знайшли нового «очільника» Вовчанської громади Харківської області замість кримінального авторитета Чижа, який протримався в «кріслі» дуже недовго.

Як повідомили на засадах анонімності «Слобідському краю» декілька мешканців громади, яким нещодавно вдалося виїхати з окупованої території, Чиж (Дмитро Чигринов), отримавши посаду, «почав себе негідно вести, навіть орків взбісив. Чи то владу відчув, чи то просто головою тронувся».
Відчувши небезпеку вже з боку рашистів, намагався неодноразово виїхати на територію України, але його не пустили, а замість цього помістили у рашиський концтабір, який діє на території громади.

Замість Чижа «мером» призначили людину на прізвище Солонецький Павло, який приблизно тиждень знаходиться на посаді у статусі тимчасово виконуючого обов’язки, бо орки його ще не затвердили. Зараз Солонецький намагається підібрати собі заступників з місцевого населення. Про нього відомо, що йому 60 років і що він мешканець селища Вільча Чугуївського району. З приводу голови громади Анатолія Степанця, декілька джерел підтвердили «Слобідському краю», що з боку рашистів відбувався та відбувається значний тиск на його родину з метою призначення його старостою або заступником Солонецького.

Автор: Лариса Гнатченко