У Золочівській громаді під час війни пошкоджено близько 1500 будинків

22.02.2023 12:15 Золочів
Фото: Віктор Коваленко Фото: Віктор Коваленко
Прикордонна Золочівська територіальна громада – одна з тих громад Харківської області, що найбільше постраждали від ворожих обстрілів. З 25 лютого 2022-го і донині окупанти б’ють по Золочівщині майже щодня: гатять авіацією, артилерією тощо. Унаслідок цього в ТГ багато руйнувань.

Про це медіа «Слобідський край» повідомив начальник Золочівської селищної військової адміністрації Віктор Коваленко. 

У громаді налічується 74 населені пункти, і тільки в чотирьох з них не було прильотів. За рік війни під час обстрілів і бойових дій тут загинули 64 місцеві жителі. Ще 104 особи отримали поранення. За словами начальника Золочівської селищної військової адміністрації Віктора Коваленка, близько 700 військових з ТГ наразі боронять нашу країну в лавах Збройних Силах України. 27 бійців загинуло, шестеро перебувають у полоні.

Унаслідок ворожих обстрілів близько 1500 будинків або частково, або повністю зруйновані. Повністю знищені дві школи (у селах Макарове та Уди), пошкоджені амбулаторії, медичні пункти, клуби, деякі з них не підлягають відновленню. Також сильно від обстрілів потерпали сільгосппідприємства. Прямі влучання є в ангари, господарські споруди, майстерні. Також побито техніку, згоріли паливні склади.

Щодо центру громади, селища Золочів, там пошкоджені лікарня, школи № 1, № 2 і № 3, дитячий садок № 2, адміністративні будівлі тощо.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Золочівській громаді надаватимуть психологічну та емоційну підтримку дітям. У середині місяця Золочівська лікарня отримала сучасне обладнання від американських колег. А днями у Золочеві відновили систему оповіщення.

Більше новин селища Золочів та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.