«Металіст» у Харкові здобув вольову перемогу над командою Української Прем’єр-ліги. Фото

22.09.2021 08:43 Фото/Відео
У рамках 1/16 фіналу України «Металіст» у Харкові зустрічався з представником УПЛ чернігівською «Десною».

Вчора, 21 вересня, харківський футбольний клуб «Металіст», який упевнено лідирує у Першій лізі, вдома приймав третю команду Української Прем’єр-ліги чернігівську «Десну». Перший тайм залишився за гостями, які відкрили рахунок перед самою перервою, відзначився Вікентій Волошин.

На 73-й хвилині поєдинку господарям удалося зрівняти рахунок. Забив новачок харків’ян Кадім Харріс, який приєднався до «Металіста» напередодні цієї гри. А в кінцівці поєдинку харків’яни вирвали вольову перемогу завдяки влучному удару уродженцю Борової, вихованцю куп’янського футболу Олександру Мизюку.

«Металіст» виграє 2:1 і виходить в 1/8 фіналу Кубка України. Жеребкування цієї стадії відбудеться найближчої п’ятниці, 24 вересня.

Автор: Савелій Мякушко