Гороскоп на 31 серпня – 6 вересня

Гороскоп на 31 серпня – 6 вересня

Колаж Бріани Янковської

Зірки обіцяютьБлизнюкам яскравий тиждень, Терезам радять готуватися до змін, а Дівам доведеться багато працювати.

ОВЕН

У вас чудовий настрій, який ви бажаєте передати своїм близьким. І це правильно. У відносинах з колегами також варто усвідомити, що істина відома не тільки вам. Ваша впертість і надмірна принциповість може призвести до конфліктної ситуації. До ваших ідей прислухається начальство, з’являться взаємовигідні конструктивні пропозиції. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

ТЕЛЕЦЬ

Можлива активна участь друзів і рідних у всіх ваших справах. Навіть занадто активна. Пам’ятайте, що рішення приймати лише вам. Не варто надто радіти, заробити не вийде. Ймовірні певні тертя з начальством через різні підходи до розв’язання невідкладного питання. У вихідні дні приділіть увагу дітям. Сприятливий день – середа, несприятливий – вівторок.

БЛИЗНЮКИ

Тиждень обіцяє бути яскравим і насиченим різними враженнями і подіями, зустрічами та знайомствами. Можуть почати здійснюватися ваші заповітні бажання. Ви одержите саме те, про що мріяли. Ваше почуття гумору і особиста чарівність вплинуть на ваш успіх у багатьох сферах. Не забувайте про відпочинок. Сприятливий день – четвер, несприятливий – середа.

РАК

Варто подвоїти ентузіазм на роботі. Начальство очікує від вас відповідального кроку, не розчаруйте його. Саме зараз ваша кар’єра може піти вгору. Не зневажайте перспективами, що відкриваються. Ви можете одержати необхідну для себе інформацію, відповіді на поставлені колись запитання, постарайтеся розумно цим розпорядитися. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – субота.

ЛЕВ

Можливі непорозуміння та плутанина. Ви можете неправильно оцінити ситуацію та вчинки близьких людей. Може трапитися велике інформаційне перевантаження. Обережніше з новими звабними проектами, вони можуть вас відволікти від правильного шляху. На вас очікує приплив працездатності, тому ви багато чого зможете встигнути. У вихідні буде слушним пасивний відпочинок у тихій і спокійній обстановці. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

ДІВА

Робота вимагатиме від вас додаткових зусиль. Не застрягайте на дрібних завданнях, зосередьтеся на найголовнішому. Не шкодуйте часу й сил на перевірку надійності джерел інформації. Удачу можуть принести нові ідеї та контакти, водночас постарайтеся уникати непотрібних, марних зустрічей. В очах начальства слід бути як можна непомітнішими й скромнішими. У вихідні виїдьте за місто. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

ТЕРЕЗИ

Ви можете вплинути на своє майбутнє, якщо будете готовими ризикнути й щось змінити. Варто подбати про те, щоб ваші плани були масштабними. Ви будете помічати цікаві деталі, дрібниці, які раніше не помічали. Відстоюючи свою точку зору, не будьте зайво вперті, прислухайтеся до слів опонента, і ви уникнете конфліктної ситуації. У вихідні доведеться приймати відповідальні рішення. Сприятливий день – четвер, несприятливий – п’ятниця.

СКОРПІОН

Поєднавши натхнення із земними завданнями, ви зможете добитися успіху й зміцнити матеріальне становище. Особисте життя вас порадує. Ваша допомога буде необхідна рідні, знадобитися може як порада й підтримка, так і фізична сила. Вихідні присвятіть власному відпочинку, не напружуючись, влаштовуючи чийсь інший. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

СТРІЛЕЦЬ

Варто виявити активність, але не розкривати всі свої плани до кінця й не слухати порад навколишніх, оскільки власна думка може виявитися кориснішою за будь-яку іншу. Можливий маленький домашній скандальчик, бо ваші близькі чекають від вас уваги й теплоти, а ви будете продовжувати витати в хмарах. Вихідні краще провести на самоті. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

КОЗЕРІГ

Розумно не звалювати весь вантаж турбот на себе, а звернутися по допомогу до друзів або близьких людей. Успіх у діловій сфері буде залежати від уміння домовитися й знайти компроміс. У вас з’явиться впевненість у власних силах і можливість упоратися з роботою у визначений строк. Вихідні – хороший час для поїздок і подорожей. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

ВОДОЛІЙ

На вас чекає чимало зустрічей, новин, поїздок у справах. Різко покращиться настрій, підніметься тонус, стане відчуватися більше сил, і у вас з’явиться безліч нових планів та ідей. В особистому житті ви можете дізнатися про обман. Довіряйте своїй інтуїції в ділових і особистих питаннях, якщо хочете уникнути прорахунків. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

РИБИ

Вам випаде унікальний шанс перетворити супротивників на союзників, але діяти необхідно обережно й дипломатично. Очікуйте важливі для вашої кар’єри події та новини. Не вірте ніяким слухам і пліткам, робити з них якісь висновки для себе було б вкрай нерозумно. Може з’явитися страх за свою репутацію, якій навряд чи щось буде реально загрожувати. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: