Види б/у ноутбуків і їх переваги

Promo
01.12.2020 13:23 Корисно

Техніка потрібна нам не тільки для роботи, але і для навчання, розваг, замовлень різних товарів і купівлі продуктів. Багато завдань можна виконати за допомогою смартфона, але це не завжди зручно, тому і виникає питання про те, який ноутбук вибрати.

Уявити життя сучасної людини без ноутбука доволі складно. Техніка потрібна нам не тільки для роботи, але і для навчання, розваг, замовлень різних товарів і купівлі продуктів. Багато завдань можна виконати за допомогою смартфона, але це не завжди зручно, тому і виникає питання про те, який ноутбук вибрати. Виробники постійно радують новинками, через що не завжди легко зробити вибір.

Види ноутбуків

Поділ на види доволі умовний, але все ж не зайвим буде знати відмінності різних моделей. Це допоможе визначитися, який варіант вибрати залежно від потреб. Ноутбуки можна класифікувати за такими ознаками:

• початкового рівня. Особливість таких пристроїв полягає в тому, що у них низька продуктивність;
• офісні. Найпоширеніший бюджетний варіант. Ноутбуки добре справляються з більшістю програм, на них можна запускати ігри із середніми вимогами;
• універсальні. Потужніші порівняно з попередніми двома різновидами. Підтримують спеціалізоване програмне забезпечення та сучасні ігри. Мінус у тому, що ноутбуки трохи шумні в роботі;
• ігрові. Доволі потужні пристрої. Обладнані продуктивною відеокартою і процесором;
• ультрабуки. Легкі, тонкі і стильні варіанти, але і заплатити за них доведеться трохи більше;
• нетбуки. Компактні моделі. Вони втрачають популярність, тому що планшети поступово їх витісняють.
Більшість вирішує придбати універсальні або ігрові види переносних комп’ютерів. Не менш популярні і ультрабуки. Найчастіше доводиться вибирати між продуктивністю і ціною. Уникнути подібної дилеми просто – можна купити б/у ноутбуки.

У чому переваги б/у техніки

Ноутбуки, випущені навіть 5 років тому, мають доволі високу продуктивність – вони мало в чому поступаються сучасним варіантам. Техніка відмінно виконує повсякденні завдання. Модель відомого бренду за ціною практично не буде відрізнятися від нових пристроїв, представлених у середній ціновій категорії.

Важливо, що є висока можливість модернізації. Для багатьох моделей, випущених кілька років тому, можна придбати необхідні комплектуючі, наприклад, новий жорсткий диск.

Спеціалізовані магазини надають гарантію на товар, яку за бажанням можна продовжити до року. Вся техніка проходить перевірку і передпродажну підготовку.
Найголовніша перевага полягає в тому, що вартість б/у ноутбуків набагато нижча, ніж нових. До того ж нерідко продають моделі, які з’явилися на ринку тільки минулого року.