Рятувальники розповіли про ситуацію у Харківській області на 3 червня

03.06.2022 08:47 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області

ДСНС надала оновлену інформацію по Харківській області станом на 8:00 3 червня.

Минулої доби рятувальники здійснили 31 оперативний виїзд, з них: на ліквідацію пожеж — 19, з яких 10 —  унаслідок обстрілів, а також 5 пожеж, які сталися з інших причин. До того ж 6 разів працівники ДСНС виїжджали для надання допомоги населенню та комунальникам, 6 були інші виїзди.

Усі пожежі, які сталися через обстріли, були зафіксовані в Основ’янському районі Харкова, а також Харківському та Чугуївському районах області. Там горіли приватні будинки, господарчі споруди, гаражі, сільськогосподарські та складські об‘єкти, хвойний ліс.

Повідомляється, що о 00:32 в Основ’янському районі Харкова сталася пожежа. На загальній площі 3000 кв. м горіла складська будівля з деревиною. На місці події працювали 9 пожежно-рятувальних відділень ДСНС.

Крім того, унаслідок ворожих обстрілів сталися займання 6 приватних маєтків у с. Циркуни Харківського району. Так, зранку горіли приватний будинок на загальній площі 300 кв. м, господарча споруда на площі 60 кв. м, ангар із зерном на площі 200 кв. м, а також 2 автівки. Трохи згодом на площі близько 200 кв. м загорівся будинок та 2 господарчі споруди. З вогнем під загрозою повторних обстрілів боролися рятувальники ДСНС. За попередньою інформацією, жертв та постраждалих немає.

Щодо піротехнічних підрозділів ДСНС, то вони успішно ліквідували 22 ворожі боєприпаси.