Ремонт мостів, евакуація дітей та заборона алкоголю: підсумки тижня на Харківщині

23.07.2023 16:50 Новини

Головні події Харківської області за тиждень  17-23 липня.

У населених пунктах прифронтової Курилівської громади розташовані шість протирадіаційних та одне найпростіше укриття. В місцевому бюджеті передбачені кошти для здійснення заходів з утримання укриттів.

У центральну лікарню міста Дергачі Харківської області надійшли лікарські препарати для потреб мешканців громади. Щоб їх отримати, жителям  необхідно звернутися до поліклінічного відділення Дергачівської центральної лікарні та записатися на прийом до терапевта. 

У Коломацькій громаді триває дерусифікація. Нещодавно селищна рада затвердила зміну 33 топонімів та присвоєння назв безіменним об’єктам громади. Розпочалася заміна табличок на вулицях, провулках, в’їздах та скверах з новими адресами, а також установлення нових вказівників. Окрім того, наразі йде обговорення стосовно зміни старого герба громади на новий. 

У Старому Салтові жителів вчили правильному поводженню з вибухівкою. Під час заходу присутні навчилися розпізнавати потенційні небезпечні предмети та території, ознайомилися із заходами безпеки, правилами поведінки та порядком дій у разі виявлення підозрілих предметів або знаходження на небезпечних ділянках.

На території Борівської селищної територіальної громади з 21 липня заборонено продавати алкоголь та інші спиртовмісні речовини, окрім пива та слабоалкогольних напоїв.

У Харківській області підрядні організації приводять до ладу мости, які у зв’язку зі значним терміном експлуатації та високою інтенсивністю руху зазнали руйнувань. Наразі в роботі 4 штучні споруди, на 3 – роботи вже завершено. Також продовжуються роботи з капітальної відбудови 14 мостів. 

21 липня евакуаційні групи «Білі янголи» вивезли з Вовчанської громади Харківської області 28 людей, з яких 18 дітей. Рішення про обов’язкову евакуацію дітей з окремих 9 населених пунктів Вовчанської громади ухвалили на Раді оборони. Родинам надають тимчасове житло, гуманітарну та іншу допомогу.

Головні події Харківська область читайте на нашому сайті.