На Харківщині проведуть обласну спартакіаду та Форум старост

16.11.2021 10:30 Область Online

У Харківській області планують реалізувати кілька ініціатив, спрямованих на розвиток територіальних громад. У планах – форум для старост і обласна спартакіада.

Додаткові стимули для громад

Органи місцевого самоврядування Харківщини потребують допомоги в розробці стратегій розвитку та покращенні якості публічних послуг. Над цими питаннями, зокрема, працювали під час загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області,  які відбулися наприкінці минулого тижня.

Захід відкрила Президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко. У засіданні взяли участь заступниця голови облради Валерія Мураєва, заступник голови Харківської облдержадміністрації Михайло Черняк і заступниця Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан. 

Як розповіла Тетяна Єгорова-Луценко, за час, що минув з останніх зборів Асоціації, у роботі виникла низка питань організаційного характеру, які учасники мають вирішити. Крім того, загальні збори продовжують працювати у напрямі покращення надання публічних послуг населенню та сприяння розвитку територіальних громад.

– Ми працюємо в тісній співпраці з обласною державною адміністрацією, особисто її керівником Олександром Скакуном, його заступниками та всіма підрозділами. У нас спільна мета – сталий розвиток регіону, всіх громад, а відтак, кожного мешканця нашої області, – наголосила  голова обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко, відкриваючи загальні збори.

Під час зборів самоврядовці обговорили актуальні питання їх діяльності. Зокрема, підготовку Стратегій розвитку територіальних громад, соціальні ініціативи, практичні питання надання послуг лікарнями вторинного рівня. Також ухвалили кадрові та організаційні рішення.