Харківський борець здобув медаль у Румунії

15.02.2024 20:31 Спорт

У бронзовому фіналі харків’янин здолав угорця.

У боротьбі греко-римським стилем у вазі до 82 кг харків’янин Ярослав Фільчаков успішно дійшов до півфіналу, але, поступившись супернику, продовжив боротьбу за третє місце, повідомляє «Слобідський край».

У фіналі харків’янин у запеклій боротьбі здолав угорця Еріка Сілваші. Таким чином, Ярослав Фільчаков двічі поспіль став призером чемпіонату Європи.

До речі, минулого року в Хорватії він вийшов у віце-чемпіони Європи. Також на його рахунку бронзова медаль чемпіонату світу-2022.

Загалом українські борці греко-римського стилю здобули на нинішньому чемпіонаті Європи у Бухаресті одну срібну та три бронзові нагороди, повідомили у пресслужбі ХОВА.

Змагання у столиці Румунії тривають до 18 лютого.

Нагадаємо, Каміла Конотоп з Харкова здобула титул абсолютної чемпіонки Європи з важкої атлетики у Болгарії.

Автор: Дмитро Саломанка