Сім голів і масова бійка: як пройшов фінал Кубка Харківщини з футболу. Фото, Відео

30.11.2021 08:50 Спорт

Фіналом Кубка пам’яті М. Уграїцького в Харківській області завершився футбольний сезон 2021 року. У вирішальному матчі турніру розігралася справжня драма. Харківський «Універ-Динамо» і солоницівський «Енергетик» на двох забили сім голів, а сам поєдинок завершився масовою бійкою з двома вилученнями.

27 листопада на полі академії «Металіст» пройшов вирішальний матч Кубка Харківської області з футболу серед аматорських команд пам’яті М. Т. Уграїцького сезону 2021 року. За трофей сперечалися харківський «Універ-Динамо» та солоницівський «Енергетик», які у півфіналі пройшли «Лозову-Панютине» та куп’янський «Металург» відповідно.

Динамівці третій раз поспіль вийшли до фіналу, втім два попередні програвали харківському «Авангарду». Для команди із Солоницівської громади це перший фінал Кубка з 2012 року. Тоді «енергетики» поступилися зачепилівському «Колосу» 1:4.

Перший тайм вирішального протистояння турніру залишився за номінальними гостями поєдинку, футболістами «Енергетика». Ближче до середини першого тайму солоницівці зусиллями Давронбека Азізова відкрили рахунок у матчі – 0:1. За чверть години «енергетики» подвоїли перевагу, дубль оформив Азізов.

Ще до перерви гравець «Універ-Динамо» Віктор Дем’янко скоротив відставання в рахунку до мінімального.

За стартові 10 хвилин другого тайму команді з обласного центру вдалося не лише зрівняти рахунок, а й повести в ньому. Спочатку Владислав Процюк відновив паритет у матчі, а через кілька хвилин дубль оформив Дем’янко. Через кілька хвилин «Енергетик» потрапив у ще складнішу ситуацію. Го­ловний арбітр матчу харків’янин Дмитро Кривушкін, який працює на матчах УПЛ, за чотири хвилини, з 56-ї по 60-ту, показав гравцеві «Енергетика» Владиславу Мальованому дві жовті картки, що трансформувалися в червону.

Доволі швидко команда-лідер зуміла скористатися чисельною перевагою. У середині другого тайму відзначився капітан харків’ян Ігор Луценко – 4:2.

Не зважаючи ні на що, «енергетики» продовжили боротися і на останній хвилині матчу забили третій м’яч, відзначився капітан команди Богдан Воробйов. На порятунок у солоницівців було три хвилини – саме стільки додав арбітр зустрічі до основного часу поєдинку. Однак замість драматичної розв’язки у вигляді четвертого гола «Енергетика» глядачі стали свідками масової сутички, в ході якої видалили по одному гравцю з обох команд.

Неоднозначні рішення

Узагалі в цьому матчі Дмитро Кривушкін прийняв кілька доволі суперечливих рішень. Спочатку у першому таймі Віктор Дем’янко у штрафному майданчику суперника впав після зіткнення з кіпером опонента Денисом Сойком. Рефері в цьому епізоді фолу не побачив, навіть більше, дав жовту картку гравцеві харків’ян нібито за симуляцію.