Харківське «Динамо» завершило сезон розгромною поразкою

14.03.2018 13:27 Спорт
Вчора, 13 березня, в Першій столиці відбувся третій поєдинок півфінальної серії плей-оф Української хокейної ліги.

Нагадаємо, харківські хокеїсти за вихід у фінал боролися з переможцем регулярної першості «Донбасом». Перші дві гри відбулися в «лігві» суперника, і перемоги в обох зустрічах залишилися за приймаючою стороною — 6:2; 9:0.

Третій матч півфінальної серії плей-оф не пішов у харків'ян із самого початку. Донеччани менш ніж за півхвилини двічі «розписалися» у воротах «Динамо». А ще через пару хвилин «вистрілили дуплетом» за дюжину секунд. В кінцівці періоду «Донбас» закинув ще одну, п'яту, шайбу.

У наступному періоді гості відзначилися вшосте, але потім харків'янам вдалося трохи зібратися і провести дві шайби. Їх закинули Володимир Чердак і Вадим Куликов.
Заключна двадцятихвилинка знову пройшла під повним контролем команди-лідера, яка забила ще тричі.

2:9 — МХК «Динамо» вилітає з плей-оф і завершує виступи в сезоні-2017/18.