Які додаткові документи для призначення субсидії можуть знадобитися

23.07.2023 13:20 Суспільство
Фото: brovary.net.ua Фото: brovary.net.ua

Відомо, що Уряд максимально спростив процедуру оформлення субсидії, але є випадки, коли можуть знадобитися додаткові документи.

Зараз для призначення субсидії потрібно за встановленими формами подати лише заяву та декларацію. Але залежно від обставин вам можуть знадобитися інші документи.

  1.  У разі якщо ви наймаєте житло та маєте право на субсидію, вам знадобиться договір наймання (оренди) житла.
  2.  Якщо у вас є заборгованість за «комуналку» – вам треба додати копію договору про реструктуризацію заборгованості.
  3. У разі потреби громадяни можуть надавати інші документи, які мають значення для розгляду питання по суті, наприклад: документ, що підтверджує факт непроживання особи за зареєстрованим/задекларованим місцем проживання, зокрема довідки, виписки про проживання без прописки, а також довідка внутрішньо переміщеної особи.

 Способи подання документів:

  •  особисто; через обраний (зручний, найближчий) сервісний центр Пенсійного фонду України; уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідних територіальних громад; центри надання адміністративних послуг;
  • поштою, на адресу органу Фонду;
  • online – через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, мобільний застосунок «Пенсійний фонд» чи через портал «Дія».

Раніше ми писали також про те, як оформити субсидію на неопалювальний період.

А ще ми писали про те, як  евакуйованим жителям Харківщини отримати пенсію, субсидію або соціальну допомогу.

Додатково з питань соціальних виплат, пенсій можна звернутися на урядову гарячу лінію за номером 1545. Вона працює цілодобово, а дзвінки безкоштовні.

Головні новини Харківська область читайте на нашому сайті.