Харківщина отримає додаткові гроші на дрова для прифронтових районів

30.11.2022 15:11 Суспільство

Харківська область отримає додаткові 20 мільйонів гривень на закупівлю дров мешканцям прифронтових територій.

Про це повідомили у пресслужбі Харківської ОВА з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

«Перерозподіл коштів здійснено за рахунок невикористаної субвенції Сумською ОВА. Відповідна пропозиція Сумської обласної військової адміністрації була підтримана на нараді під головуванням віцепрем’єрки Ірини Верещук», – ідеться у повідомленні.

Нагадаємо, 27 вересня Кабмін підтримав ініціативу Мінреінтеграції щодо забезпечення безоплатною деревиною мешканців територій, прилеглих до зон проведення бойових дій. Серед восьми таких регіонів опинилася і Харківська область. На реалізацію цього проєкту виділено 562,5 мільйона гривень.

Одразу після цього органи місцевого самоврядування почали збирати інформацію в громадах щодо потреби у дровах, першочергово – в деокупованих населених пунктах. Людям, аби отримати дрова, треба звертатися з відповідною заявою у свої громади. У Великобурлуцькій територіальній громаді для цього виділено 806 697 тисяч гривень. Лозівська громада Харківської області додатково отримала з держбюджету понад 3 мільйони гривень на паливну деревину.