Продуктові набори і засоби гігієни: громади Харківщини отримали чергову партію «гуманітарки»

29.05.2023 18:23 Суспільство

У Харківській області обласний гумштаб відправив громадам майже 10 тисяч проднаборів і понад 18 тонн продуктів, напоїв і засобів гігієни.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу ХОВА.

У період з 22 по 26 травня Обласний гуманітарний штаб доправив до Наталинської, Балаклійської, Зачепилівської, Старовірівської, Краснокутської, Люботинської, Малинівської громад, ГО «Єдина країна – це Україна» та БФ «Дія» 9632 продовольчі набори.

Крім цього, Новопокровській громаді передали 6500 кілограмів сухої локшини, БФ «Ми тут поряд» – 1750 кілограмів вершкового масла, а Оскільській громаді – електрогенеруючу техніку.

Також Харківському геріатричному пансіонату ветеранів праці передали одну тонну м'яса, спецпідрозділу «Омега» – 8950 кілограмів продуктів харчування, напоїв та засобів гігієни.

Харківська область, обласний гуманітарний штаб продовжує забезпечувати допомогою населення регіону

Нагадаємо, нещодавено терцентр Чугуївської громади отримав автомобіль з підйомником. Раніше ми писали, що підопічні Чугуївського терцентру виготовляють шкарпетки та обереги для поранених бійців. 

У селищі Великий Бурлук Харківської області всі мешканці і внутрішньо переміщені особи отримають гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів.

Більше новин Харківська область читайте на нашому сайті.