У громади Харківської області передають продовольчі набори, олію та одяг

24.01.2023 17:22 Суспільство

Упродовж минулого тижня у громади Харківської області передали 14 349 тисяч продовольчих наборів, понад 24 тисячі літрів олії, 26,4 тонни одягу та 234 кілограми дитячого харчування.

Про це повідомили у пресслужбі Харківської ОВА, передає «Слобідський край».

Продукти харчування, олію та одяг передавали

  • у Циркунівську, Вільхівську, Люботинську, Пісочинську, Нововодолазьку, Дергачівську та Малоданилівську громади Харківського району;
  • Краснокутську, Валківську, Коломацьку та Золочівську громади Богодухівського району; Чугуївську, Новопокровську та Вовчанську громади Чугуївського району;
  • Близнюківську, Лозівську та Первомайську громади Лозівського району;
  • Куп’янську громаду; Балаклійську громаду Ізюмського району. 

Крім того, переселенцям, які тимчасово живуть у Лозівському коледжі мистецтв, передали по 100 матраців, подушок, ковдр, комплектів постільної білизни та 50 наборів посуду від гуманітарної місії ООН. Також надійшло 17 фур з теплим одягом, продуктами харчування та іншими речами першої необхідності.

Нагадаємо, минулого тижня Чугуївська громада Харківської області отримала партію допомоги для Пунктів Незламності та укриттів від польського міста-побратима. 

За допомоги головного рабина України, Харківської обласної ради та Центру допомоги Антевка до міста Балаклія прибув гуманітарний вантаж. Поміж іншого до громади передали міський автобус.

Нагадаємо також, що 18 потужних генераторів отримала Харківська область від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Кожен з них може покривати потреби великої лікарні. На днях регіон отримає ще 8 таких генераторів.

Головні події Харківська область читайте на нашому сайті.

Автор: Катерина Радіонова