Харківщина отримала потужні генератори

21.12.2022 09:50 Влада

18 потужних генераторів отримала Харківська область від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Кожен з них може покривати потреби великої лікарні. На днях регіон отримає ще 8 таких генераторів.

Харківщина отримала електричні генератори високої потужності та продуктивності, - повідомляє «Слобідський край». Як зазначив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, це сталося завдяки спільній роботі та постійній комунікації з Міжнародним комітетом Червоного Хреста.

– Один такий прилад може перекривати потреби великої лікарні. Ми на цьому не зупиняємося і працюємо далі, оскільки розуміємо, що треба готуватися до можливого блекауту. Саме таке устаткування допоможе нам розв’язати проблеми, які можуть бути пов’язані з відключенням світла через пошкодження внаслідок обстрілів рф, – підкреслив Олег Синєгубов.

Підтримка критичної інфраструктури

Перша партія від Міжнародного комітету Червоного Хреста – 10 генераторів енергії – надійшла в Харківську область наприкінці листопада. Минулого тижня регіон отримав ще вісім. Найближчим часом в область прибуде ще вісім потужних одиниць такої техніки. Як наголосив начальник ХОВА Олег Синєгубов, допомога від Червоного Хреста є вкрай важливою, оскільки ці генератори допоможуть підтримати критичну інфраструктуру області.