За тиждень жителі Харківської області отримали понад 50 тонн продуктів

22.05.2023 12:52 Суспільство
Фото: ХОВА Фото: ХОВА

В період з 15 по 19 травня до соціальних закладів Харківської області доправили загалом 20 128 кілограмів продуктів харчування. 

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу ХОВА.

Цю допомогу отримали Богодухівський, Хорошевський, Зміївський геріатричні пансіонати і Богодухівський, Безмятеженський, Комарівський, Ржавецький, Малиженський, Панютинський, Піско-Радьківський психоневрологічні інтернати, а також Богодухівський дитячий будинок-інтернат і Харківський геріатричний пансіонат ветеранів праці 

Крім цього, жителям Донецької, Чкаловської, Наталинської, Лозівської, Краснокутської, Дергачівської, Нововодолазької, Слобожанської громад, а також БФ «Дія», ГО «Єдина країна – це Україна», ВГО «Союз Чорнобиль України» передали 7946 продовольчих наборів. 

Липецькій сільській, Донецькій селищній раді, Балаклійській і Лозівській міським радам відправили 30 664 кілограми локшини швидкого приготування.

Харківська область. Гуманітарна допомога з 15 по 19 травня

Нагадаємо, нещодавно Чугуївська громада отримала гуманітарну допомогу від Фонду Міжнародної Солідарності. Зокрема, до ТГ надійшло 20 генераторів, 100 спальних мішків, партія чоловічого та жіночого зимового взуття та шкарпеток.

У селище Борова Харківської області надійшла чергова партія гуманітарної допомоги від американського благодійного фонду «Global Empowerment Mission».

Нагадаємо також, що у квітні  Печенізька громада отримала гуманітарну допомогу у вигляді допоміжних засобів для пересування і реабілітації.

Головні новини Харківська область читайте на нашому сайті.