Благодійники передали лікарні у Балаклії медичне обладнання та санітарний автомобіль

23.12.2022 17:05 Балаклія
КНП БМР ХО «Балаклійська клінічна багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» отримала допомогу від благодійного фонду Omega Hope.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на сторінку Балаклійської лікарні в Фейсбуці.

Зокрема, лікарня отримала санітарний автомобіль, апарат ультразвукової діагностики, кардіомонітор та інше медичне обладнання для невідкладної допомоги, лікарські засоби та вироби медичного призначення для обслуговування жителів Балаклійської громади.

Медики розповіли, що в період окупації з березня 2022 року до вересня 2022 року лікарня зазнала масивних пошкоджень, має руйнації декількох будівель, знищено та вкрадено високотехнологічне медичне обладнання, лабораторне оснащення, санітарний транспорт, меблі, ліжка та інше.

«Надана Вами допомога – це неоціненний внесок у відновлення нашого закладу і, безсумнівно, відчутна підтримка нашої громади. Надаючи допомогу, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а радість та надію на краще життя. Завдяки цій допомозі ми робимо крок до відновлення надання медичної допомоги нашій громаді», – йдеться у повідомленні.

Балаклійська лікарня, допомога від фонду Omega Hope – грудень 2022

Також зазначено, що Балаклійська лікарня є закладом надання другого рівня медичної допомоги дорослому та дитячому населенню не тільки Балаклії, але й Балаклійської, Ізюмської, Борівської, Барвінківської, Савинської, Донецької громад та інших населених пунктів.

Нагадаємо, що 22 грудня у місті Балаклія відновив роботу Центр надання адміністративних послуг.

Також у місті Балаклія відновлюють бібліотечну мережу громади, пошкоджену окупантами, та влаштовують тимчасові переправи біля зруйнованих окупантами мостів. 

Про головні новини Балаклія та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко