У Балаклії відновив роботу ЦНАП

22.12.2022 13:19 Балаклія
У Балаклії Харківської області 22 грудня відновив свою роботу Центр надання адміністративних послуг.

Про це повідомили у пресслужбі Балаклійської міської ради, передає «Слобідський край».

Як йдеться у повідомленні, окупанти та колаборанти, що розміщувались у приміщенні Центру, розікрали всю техніку та обладнання.

«Сьогодні в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги PROSTO «Пітримка доступності послуг в Україні», на замовлення Шведського агентства з міжнародного розвитку, компанія SALAR INTERNATIONAL AB надала ЦНАПу Балаклійської міської ради 3 ноутбуки та 1 багатофункціональний прилад. Адміністратори нашого Центру знову готові надавати послуги мешканцям нашої громади та рухатись разом з ними до нашої Перемоги», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у місті Балаклія комунальне підприємство «Житлокомунсервіс» відновило роботу зі збору сміття по приватному сектору. Також у місті Балаклія відновлюють бібліотечну мережу громади, пошкоджену окупантами, та влаштовують тимчасові переправи біля зруйнованих окупантами мостів. 

Нагадаємо також, що у Балаклійській громаді Харківської області працюють 4 Пункти Незламності та 7 пунктів обігріву, де також можна зігрітися, випити гарячого чаю та зарядити телефон. 

Про головні новини Балаклія та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко

Теги: