У Балаклійській громаді організували сім безкоштовних приміських маршрутів

08.02.2023 11:52 Балаклія
У Балаклійській громаді Харківської області запустили сім безкоштовних маршрутів з віддалених сіл ТГ до адміністративного центру – міста Балаклія. Автобуси будуть курсувати не щоденно, а за певними днями тижня. Однак надалі графік може змінитися.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Балаклійську міську військову адміністрацію.

Гуманітарна місія «Проліска» організувала для мешканців Балаклійської громади сім безкоштовних соціальних маршрутів. Це стало можливим завдяки підтримці Гуманітарного Фонду для України (UHF).

– Відтепер люди з віддалених куточків нашої громади абсолютно безкоштовно зможуть виїжджати до міста Балаклія та сусідніх сіл, – зазначають у міській військовій адміністрації.

Визначені маршрути будуть регулярними, однак не щоденними. Так, у понеділок о 7:00 автобус виїжджатиме з села Щурівка через села Нова Гусарівка та Байрак та прибуватиме до Балаклії о 7:35. Зворотний відправлятиметься о 12:00.

Маршрут з Калинівки до Балаклії через Яковенкове курсуватиме щовівторка з 9:00 та прибуватиме до кінцевої зупинки о 9:30. З Балаклії до Калинівки виїжджатиме о 14:00. Також у вівторок буде організовано маршрут із села Слобожанське через Успенське та Асіївку до Балаклії та відправлятиметься о 7-й ранку.

Також будуть організовані маршрути із села Чепіль щосереди, із села Лозовенька щочетверга, із села Петрівське щоп'ятниці та із села Протопопівка щосуботи. З точними маршрутами можна ознайомитися в інфографіці. Як зазначають у Балаклійській міській військовій адміністрації, надалі маршрути можуть змінюватися, про що буде повідомлятися додатково.

Розкладу руху соціального транспорту у Балаклійській громаді Харківської області

Нагадаємо, у Балаклійську громаду передали генератор на 264 кВт, які Харківська область отримала у межах проєкту UNOPS Ukraine.

Раніше ми писали, що нещодавно за допомоги головного рабина України, Харківської обласної ради та Центру допомоги Антевка до міста Балаклія прибув гуманітарний вантаж. Поміж іншого до громади передали міський автобус.

Нагадаємо також, що у Балаклійській громаді з вересня по січень сапери знайшли та знищили  понад 28 тисяч одиниць вибухонебезпечних предметів.