У село Норцівка, яке було знеструмлене з початку війни, повернули світло

27.04.2023 15:22 Балаклія
Фото: АТ «Харківобленерго» Фото: АТ «Харківобленерго»

Енергетики АТ «Харківобленерго» відновили електропостачання в селі Норцівка Ізюмського району Харківської області.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу АТ «Харківобленерго»

За словами начальника Балаклійського РЕМ Олексія Вишнякова, для відновлення електропостачання у селі, яке було знеструмлене з 10 березня, енергетики замінила три трансформатори, 2,8 км проводу повітряної лінії 10 кВ та 1,7 км 0,4 кВ.

«Це село знаходилося на лінії зіткнення, тому пошкодження мережі були колосальні. Обстрілами було зруйновано кожний проліт. До того ж територію повинні були ретельно обстежити сапери. Наразі село повністю заживлено, електрику вже підведено до 23 домоволодінь з 96-ти», – розповів він.

За словами Олексія Вишнякова, у найближчих планах  фахівців Балаклійського РЕМ відновлення світла до сіл Першотравневе, Берестянки, Волвенкове та Мирна Долина.

Нагадаємо, активні роботи з відновлення електропостачання тривають у селі Байрак. Щодня сапери та енергетики працюють у посиленому режимі.

19 квітня підрядні організації проводили роботи на дорозі державного значення Т-21-10 Шевченкове – Балаклія – Первомайський – Кегичівка поблизу міста Балаклія, де дорожники влаштували вирівнюючий шар із асфальтобетонної суміші.

Нагадаємо також, що у місті Балаклія розпочинається проєкт психологічної підтримки «Психологія незламності», у рамках якого будуть три програми допомоги дітям, жінкам та особам, які зазнали втрати. Перша зустріч пройде вже 22 квітня. Надалі заходи будуть відбуватися щосуботи.

Більше новин Балаклія та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.