Біляївка видала додаткову партію безкоштовних дров населенню

23.12.2022 17:49 Біляївка

У селищі Біляївка та інших населених пунктах громади безплатні дрова отримали 33 родини.

Як повідомив кореспондентці медіа “Слобідський край” заступник Біляївського сільського голови Віктор Засуха, на кожну родину видавали 3,6 кубометра деревини.

– Дрова отримали матері одиначки, люди з інвалідністю та сім'ї, де виховуються діти з інвалідністю, – розповів Віктор Засуха.

Привозили дрова безкоштовно на подвір'я кожного домогосподарства Біляївки та інших населених пунктів громади. Це був другий транш на закупівлю дров у громаді.

Біляївка видала додаткову партію безкоштовних дров населенню

– Це була ініціатива ХОВА. Зрозуміли, що деякі громади області не зможуть використати ці кошти, тому їх було розподілено. Завдяки цьому ми змогли завезти дрова ще 12 домогосподарствам, – пояснив заступник Біляївського сільського голови Віктор Засуха.

Загалом громада отримала понад 236 тисяч гривень на закупівлю деревини.

Нагадаємо, дев'ять Пунктів Незламності у Біляївській громаді можуть прийняти від 10 до 12 місцевих мешканців. Раніше ми писали, як підприємство з Біляївської громади допомагає військовим та переселенцям. А також небайдужі мешканці громади, працівники Біляївського сільського клубу та сільської бібліотеки навчилися виготовляти окопні свічки для українських захисників. А також на випадок блекауту у Біляївці навчальні заклади приймуть до 100 людей

Новини Біляївка та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.