Біляївська громада приєдналася до акції «1 мільйон дерев життя»

28.04.2023 09:19 Біляївка
Джерело: Біляївська громада Джерело: Біляївська громада

Біляївська громада Харківської області долучилась до глобальної екоініціативи «Greening of the Planet», у межах якої планують висадити 1 мільйон дерев життя.

 

Як розповів кореспондентці медіа «Слобідський край» заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Біляївської ТГ Олег Приймак, 26 квітня Біляївська громада взяла участь в акції «1 мільйон дерев життя». Метою цієї акції є  об’єднання світу навколо теми ековідновлення України та інших країн, підтримка морального духу українців та збір коштів на розвідувальні дрони для ЗСУ. Висадження дерев відбулося у селі Побєда, до заходу приєдналися працівники сільської ради, сільгосппідприємці та мешканці ТГ. 

– Цьогорічна подія також була на підтримку Збройних сил України в межах проєкту «1000 дронів для України». Під час висадки дерев усі бажаючі змогли зробити свій внесок у покращення обороноздатності країни, спрямувавши кошти на придбання сучасних дронів, – розповіли у Біляївській сільській раді.

Нагадаємо, дев'ять Пунктів Незламності у Біляївській громаді можуть прийняти від 10 до 12 місцевих мешканців. Раніше ми писали, як підприємство з Біляївської громади допомагає військовим та переселенцям. А також небайдужі мешканці громади, працівники Біляївського сільського клубу та сільської бібліотеки навчилися виготовляти окопні свічки для українських захисників. А також на випадок блекауту в Біляївці навчальні заклади приймуть до 100 людей

Більше новин селища Біляївка та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану

Теги: