У Борівській громаді досі триває «сухий закон»

30.11.2022 09:59 Борова

У Борівській громаді Харківської області розпорядження про сувору заборону на продаж алкогольних напоїв підписав голова громади Олександр Тертишний ще 31 жовтня.

Про це жителям Борівщини нагадали у Борівській селищній раді.

«У розпорядженні йдеться, що на території Борівської селищної територіальної громади встановлено заборону торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, окрім вина, пива та слабоалкогольних напоїв з 00 годин 00 хвилин 01 листопада 2022 року на період дії воєнного стану в Україні», – йдеться у повідомленні.

Відповідно до документа, працівники поліції мають посилити контроль за недопущенням продажу алкоголю.

Заборона встановлена відповідно до законодавства України та з метою забезпечення громадської безпеки і порядку на території громади.

Закон про воєнний стан передбачає таку заборону, і на початку повномасштабної війни її було запроваджено практично у всіх обласних центрах України. 

Нагадаємо, у деокупованій Боровій установили модульний будинок для місцевої «швидкої». Щодо поновлення електроспоживання, то Борова, частково Підлиман, Новоплатонівка та села Гороховатського і Підвисочанського старостинських округів уже зі світлом

Нагадаємо також, що Борова стало черговим населеним пунктом Харківської області, де відновили роботу «ПриватБанку».