На кладовищі в Чугуєві було знайдено некеровану авіаційну ракету

03.04.2023 11:07 Чугуїв
Фото ілюстративне Фото ілюстративне

Харківська область залишається одним з лідерів за кількістю залишених ворогом боєприпасів. Так, днями в місті Чугуїв було знайдено авіаракету.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Новини Чугуєва.

Днями на Новому кладовищі в місті Чугуїв було знайдено ворожий боєприпас, яким виявилась некерована авіаційна ракета. Чугуївська міська військова адміністрація вже надіслала запит до МНС щодо обстеження цвинтарів на наявність вибухонебезпечних предметів, проте через високий рівень забруднення Харківщини боєприпасами піротехнічні підрозділи не мають змоги реагувати одразу.

  • Некерована авіаційна ракета (НАР) — вид авіаційних засобів ураження. Після пуску ракета робить некерований політ. У літературі можна зустріти позначення авіаційних ракет як НУРС, однак ця абревіатура має більш широке значення і застосовується як до ракет повітряного базування, так і наземного.

Основні ж сили наразі направлені на південний схід регіону, де триває розмінування енергетичної інфраструктури, внаслідок пошкоджень якої деякі населені пункти вже три місяці перебувають без електроенергії.

Нещодавно ми писали, чи безпечно відвідувати кладовища у «мирних» громадах Харківщини: що розповіли у ДСНС. Зокрема, у тих громадах, які не були під окупацією чи знаходяться далеко від лінії зіткнення. 

Щодо територій Харківської області, які були окуповані чи на яких велися активні бойові дії, напередодні та під час Великодніх світ відвідування кладовищ заборонено.

Нагадаємо також, у Золочівській громаді заборона відвідувати кладовища поширюється на 7 старостинських округів, а також, чи можна відвідувати кладовища у ЦиркунівськійМалинівській і Куньєвській громадах.

Більше новин Чугуїв читайте на нашому сайті.