У Чугуєві всі котельні забезпечені генераторами на випадок тривалого знеструмлення

02.02.2023 19:31 Чугуїв
Чугуївська громада Харківської області отримала два генератори потужністю по 300 кВт.

Про це повідомила Чугуївська міська голова Галина Мінаєва, передає «Слобідський край».

«Цього тижня зробили дуже важливий крок на шляху до енергетичної безпеки нашої громади – завдяки підтримці начальника обласної військової адміністрації Олега Синєгубова та директора Департаменту цивільного захисту ХОВА Івана Сокола отримали два генератори потужністю по 300 кВт. Відтепер усі чугуївські котельні забезпечені автономним енергопостачанням на випадок можливого блекауту», – повідомила мер міста Чугуїв.

За її словами, зараз міська влада працює над забезпеченням автономного енергопостачання для  каналізаційно-насосних станцій.

Чугуїв, Харківська область. генератор для котельних

«Також на даний час нами на випадок можливого блекауту облаштована водна свердловина, що дасть можливість забезпечити водою критичну інфраструктуру громади – котельні, спецтранспорт рятувальників тощо. Тож робота з підготовки міста до будь-яких можливих варіантів розвитку подій під час війни триває», – підкреслила Галина Мінаєва.

Нагадаємо, наприкінці січня Чугуївська громада передала захисникам Starlink, комлектуючі та запчастини для автомобілів.

Також у січні Чугуївська громада отримала партію допомоги для Пунктів Незламності та укриттів від польського міста-побратима Кожениця. 

Нагадаємо також, що у місті Чугуїв та інших населених пунктах громади з 26 січня по 26 лютого пройдуть громадські обговорення щодо перейменування вулиць і провулків.

Більше новин міста Чугуїв читайте на нашому сайті.