Мешканцям Ізюма передали буржуйки: хто може їх отримати

02.02.2023 09:58 Ізюм
Фото: Ізюмська міська рада Фото: Ізюмська міська рада
Днями для Ізюмської громади Харківської області було передано металеві печі від Товариства Червоного Хреста.

Про це повідомляє «Слобідський край», посилаючись на Ізюмську міську раду.

У міській раді зазначили, що їх отримують мешканці багатоквартирних будинків, житло яких постраждало через бойові дії на території регіону, а також якщо відсутнє централізоване опалення. В приватному ж секторі допомога надається тим, у кого пічне опалення та люди з інвалідністю.

Щоб отримати допомогу, жителям багатоквартирних будинків потрібно звернутися до старшого по будинку, приватному сектору – до своїх відповідальних осіб за надання гуманітарної допомоги, які, власне, і  формують списки потреб для замовлення буржуйок.

Ця допомога також надається мешканцям сіл Ізюмської громади, які власноруч пишуть заяву та передають її спеціалістам Управління соціального захисту населення для формування загального списку Червоного Хреста. Станом на 1 лютого фонд видав уже таких 219 печей.

Наразі формується список потреб буржуйок для громадян вразливих верств населення.

Буржуйки, місто Ізюм

Жителям Ізюма передали буржуйки

Нагадаємо, Харківська область отримала дев’ять німецьких генераторів потужністю від 440 кВт до 1000 кВт. Їх установлять на інфраструктурних об’єктах у Харкові, а також в Ізюмському, Харківському, Чугуївському районах області.

Нагадаємо також, нещодавно начальник Ізюмської цивільно-військової адміністрації Валерій Марченко розповів про стан навчальних закладів у громаді. Він зазначив, що на відновлення деяких з них підуть роки. 

Більше новин міста Ізюм та Ізюмського району читайте на нашому сайті.