У Чугуївському районі ремонтують дорогу, що з’єднує деокуповані громади

Фото: ХОВА Фото: ХОВА

У Харківській області продовжують ремонтувати місцеві дороги в деокупованих громадах.

Першочергово відновлюють маршрути, які сполучають обласний центр з деокупованими територіями та активно використовуються для доставки гуманітарних вантажів, евакуації населення та поранених.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Харківську ОВА.

Наразі бригади проводять ремонтні роботи в Чугуївському районі за маршрутом «Граково – Базаліївка – Печеніги» та «Мартове – Хотімля – Старий Салтів».

Чугуївський район

Це єдиний маршрут, який забезпечує транспортне сполучення з Вовчанською та Великобурлуцькою громадами. Відновлення цього маршруту вкрай важливе для проїзду автотранспорту до громад, які перебувають у безпосередній близькості до лінії фронту, зазначили в ДП «Дороги Харківщини».

Також в Ізюмському районі тривають роботи з ліквідації ямковості та відновлення покриття на дорозі «Ізюм – Оскіл». Цей напрямок також є складовою евакуаційного та гуманітарного маршрутів.

Ремонт доріг

У держпідприємстві також зазначили, що з метою зниження рівня аварійності на дорогах місцевого значення виконуються роботи з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки.

Розмітка

Нагадаємо, на дорогах державного значення Харківської області продовжується ліквідація ямковості, очищення водопропускних лотків, штукатурення автопавільйонів, вирівнювання стійок дорожніх знаків та очищення проїзної частини від сміття.

У квітні дорожники ДП «Дороги Харківщини» розпочали відновлення автодороги О-212648 «/М-03/ – станцiя Гракове – Базалiївка – гребля».

Нагадаємо також, що лише в Олексіївській громаді протяжність зруйнованих доріг складає понад 40 кілометрів.

Головні новини Харківська область читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко

Теги: