Відправляв учителів до рф: освітянину з Чугуївщини оголосили про підозру

Фото: Харківська обласна прокуратура Фото: Харківська обласна прокуратура

Житель села Юрченкове Чугуївського району Харківської області під час окупації населеного пункту став «директором» школи.

На Харківщині в селі Юрченкове росіяни «створили» заклад освіти «Государственная бюджетная организация «Юрченковская общеобразовательная школа І-ІІІ степеней» на базі українського КЗ «Юрченківський ліцей Вовчанської міської ради».

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Харківську обласну прокуратуру.

31-річний чоловік добровільно погодився обійняти посаду «директора» школи при окупаційній владі. Він зібрав списки вчителів, які були згодні працювати під керівництвом рф з подальшим виїздом на проходження курсів підвищення кваліфікації до міста бєлгород.

«Крім того, для впровадження в навчальному закладі російських стандартів освіти «директор» отримав від представника «відділу освіти» так званої «ВГА Волчанского района Харьковской области» методичні рекомендації в електронному вигляді щодо організації навчального процесу початкової та середньої освіти відповідно до російських вимог», – зазначили у прокуратурі.

Росіяни передали чоловікові близько 500 російських підручників для того, щоб діти вчились за освітніми стандартами рф, та план проведення батьківських зборів. За «сценарієм» в аудиторії мав бути плакат або банер з російською символікою. Також планувалося запустити для учнів та батьків «видеообращение министра просвещения рф».

Чоловікові повідомлено про підозру за фактом колабораційної діяльності.

Нагадаємо, у Чугуєві за ініціативою мешканців обладнали укриття з усіма зручностями.

Раніше ми писали також, що в  Чугуєві комунальники ліквідували велике стихійне сміттєзвалище, а також про те, що  Чугуївська громада отримала партію допомоги для Пунктів незламності та укриттів від польського міста-побратима Кожениця.

Крім того, нещодавно в самому Чугуєві комунальники отримали подарунки від міжнародної організації.

Головні новини Чугуїв та Чугуївський район читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко

Теги: