Рятувальники провели тренінг з мінної безпеки для молоді Роганської громади

20.03.2023 11:52 Рогань

В освітньому середовищі Роганської громади Харківської області відбувся захід з мінної безпеки. Рятувальники розповіли підліткам про основні типи вибухових пристроїв, дії на місці надзвичайних ситуацій, а також навчали правилам надання першої допомоги.

Про це кореспонденту медіа «Слобідський край» розповіли в Роганській селищній раді.

17 березня в освітньому середовищі Роганської громади відбулася зустріч з представниками Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України та зі спеціалістом з безпеки.

Захід проводився за ініціативи Молодіжної ради Роганської селищної ради.

Фахівці відділу навчання ризикам та взаємодії з громадськістю з питань протимінної діяльності розповіли про основні типи вибухових пристроїв, порядок дій на місці надзвичайних подій, основні принципи і правила надання першої домедичної допомоги, а також як діяти у разі виявлення мін або інших видів вибухівки.

— Дякуємо спеціалістам за якісний і цікавий інформаційно-просвітницький захід, – зазначили у Молодіжній раді.

Молодіжна рада Роганської селищної ради після тренінг з мінної безпеки від ДСНС

Нагадаємо, Роганській громаді Харківської області передали 10 тонн будівельних матеріалів та сумішей.

На початку січня в селищі Докучаєвське Роганської громади робітники завершували консервувати 9-поверхівку, зруйновану на початку минулого березня внаслідок авіаудару.

Також селище Рогань і інші населені пункти громади відновлюють житловий фонд та котельні та готуються на випадок аварійних відключень.

Головні новини Рогань читайте на нашому сайті.