Дергачівська лікарня отримала нову сучасну карету швидкої допомоги

20.04.2023 14:57 Дергачі

Дергачівська центральна лікарня отримала автомобіль швидкої допомоги, а також вантаж медичних засобів. Карету «швидкої» Дергачівська громада Харківської області отримала замість понівеченої медичної автівки, на якій на початку вторгнення здійснювалися евакуаційні рейси.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на начальника Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслава Задоренка.

18 квітня Дергачівська центральна лікарня отримала автомобіль швидкої допомоги, а також медичні засоби, серед яких стерильні одноразові халати, медичні маски тощо.

Гуманітарний вантаж та автівку Дергачівщині передала волонтерська команда харків’янки Олени Федорової та німкені Єви Альбрехт.

Новий автомобіль швидкої допомоги громада отримала натомість старої, завдяки якій здійснювалися евакуаційні рейси.

— У рамках проєкту «Швидка допомога» ми передали волонтерам понівечену російськими снарядами стару медичну автівку, на якій на початку повномасштабного вторгнення рф здійснювались евакуаційні рейси з небезпечних місць Дергачівської громади. Потрапивши під обстріл, автівка була виведена з ладу, — зазначає Вячеслав Задоренко.

Розстріляну «швидку» презентували у Києві, Вільнюсі. У майбутньому також планують виставити її в інших європейських столицях як символ незламності українського народу у боротьбі з агресором.

— Виказую щирі слова вдячності нашим друзям-волонтерам за надважливу допомогу Дергачівщині та за публічну демонстрацію наслідків російської агресії проти України в державах Євросоюзу, — підсумовує начальник Дергачівської міської військової адміністрації.

Раніше ми писали, що у Дергачівській громаді деякі населені пункти зруйновані майже на 90 %.

Нагадаємо, уздовж автошляху Дергачі – Козача Лопань прибирають стихійні сміттєзвалища.

Нагадаємо, міжнародна благодійна організація «До України з любов'ю» відкрила громадську їдальню у Дергачах Харківської області.

Головні новини Дергачі читайте на нашому сайті. 

Автор: Олександр Манченко