У селі Великі Проходи відновили газопостачання

26.04.2023 16:51 Дергачі

АТ «Харківгаз» відновило газопостачання для майже 100 осель у селі Великі Проходи Дергачівської громади Харківської області.

 

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу АТ «Харківгаз».

Понад рік місцеві мешканці не мали доступу до енергоносія, але 26 квітня газівники повернули газопостачання для майже 100 осель у Великих Проходах.

Село, що розташоване за 10 кілометрів від кордону, було окуповане з першого дня широкомасштабного вторгнення рф та звільнене у вересні 2022 року після успішного контрнаступу ЗСУ.

«Одразу після обстеження вибухотехніками спеціалісти «Харківгазу» розпочали відновлення розподілу газу. Внаслідок обслідування газової інфраструктури було відключено від газопостачання майже два десятки пошкоджених домівок та газопроводів до них», – ідеться у повідомленні.

АТ «Харківгаз», відновлення газопостачання у Великих Проходах

Наразі без газопостачання залишається близько 100 домоволодінь, однак відсутність доступу до енергоносія спричинена їх пошкодженням або руйнуванням. Газівники будуть відновлювати газопостачання за заявками мешканців, які повертаються в населений пункт.

Нагадаємо, нещодавно Дергачівська центральна лікарня отримала автомобіль швидкої допомоги, а також вантаж медичних засобів. 

Раніше ми писали, що у Дергачівській громаді деякі населені пункти зруйновані майже на 90 %.

Нагадаємо також, що уздовж автошляху Дергачі – Козача Лопань прибирають стихійні сміттєзвалища.

Головні новини Дергачі читайте на нашому сайті. 

Автор: Галина Гришко

Теги: