Агітував співкамерників підтримувати агресора: у Харкові чоловік заробив новий термін прямо у СІЗО

03.09.2023 13:15 Харків
Фото: СІЗО міста Харкова, Вікіпедія Фото: СІЗО міста Харкова, Вікіпедія

У місті Харків оголосили вирок чоловіку, який публічно висловлював свою проросійську позицію та агітував співкамерників на підтримку країни-агресора.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на вирок Жовтневого районного суду Харкова, опублікований в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Як ідеться у повідомленні, обвинуваченим виявився громадянин України, який уже був неодноразово судимий. Зокрема, у січні 2023 року чоловіка помістили до харківського слідчого ізолятора, що розташований на вулиці Полтавський Шлях.

Близько кількох місяців чоловік висловлювався на підтримку рф та окупаційної армії у присутності співкамерників, з якими опинився в ізоляторі. Він заявляв, що «Харків скоро буде російським містом», а російська армія «визволяє нас з нашої нікчемної держави» і т.д.

На підставі цього суд визнав чоловіка винним у скоєнні злочину за ч. 1 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді позбавлення права обіймати посади в органах державної влади, а також місцевого самоврядування на 15 років.

Нагадаємо, у Харківській області сума компенсацій за програмою єВідновлення сягнула понад 229 мільйонів гривень. 1377 заявників вже отримали грошову допомогу для дрібного ремонту житла. Раніше ми писали, що в офтальмологію Харківської обласної лікарні планують закупити сучасне обладнання. Нагадаємо, у серпні на Харківщині проєкти-переможці обласних конкурсів отримають співфінансування. 

Більше новин Харків читайте на нашому сайті. 

Автор: Владислава Ткаченко