Де на окружній дорозі в Харкові тривають роботи. Фото

19.07.2021 14:22 Харків

19 липня в Службі автомобільних доріг у Харківській області повідомили, що на окружній дорозі в Харкові відфрезерували понад 50 кілометрів старого шару покриття.

Ремонтні роботи проводяться на 58 кілометрах за маршрутом Пісочин – П'ятихатки – Рогань – Безлюдівка. Загалом, у рамках президентської програми «Велике будівництво», на окружній дорозі вже відфрезеровано 50,7 км старого шару покриття, заасфальтовано 49,2 км дорожнього покриття у вирівнюючому шарі з дрібнозернистої асфальтобетонної суміші та 27,3 км у верхньому шарі з щебенево-мастикового асфальтобетону. Крім цього, для ув’язки дорожнього одягу між шарами асфальтобетону дорожники влаштовують композитну арматуру, вже влаштовано 28,1 тис. кв. м.

Як розповідають в Службі автомобільних доріг у Харківській області, минулими вихідними, 17-18 липня, у нічний час верхнім шаром з ЩМА заасфальтували перехрестя дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський та Салтівського шосе (виїзд через 602-й мікрорайон).

Читайте також: Як триває ремонт мосту в Дергачівській громаді. Фото

Наразі на ділянці дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський, яка входить до складу окружної, тривають роботи з влаштування фінішного, верхнього шару з ЩМА біля повороту на смт Кулиничі. Бортовий камінь установлюють біля виїзду 602-го мікрорайону, а на км 575 влаштовують перехідно-швидкісну смугу руху (примикання до мікрорайону Залютине).

На ділянці дороги М-03-03 Під′їзд до аеропорту «Харків» продовжуються роботи з влаштування верхнього шару на ділянці дороги біля Роганського житлового масиву, крім цього, підрядники влаштовують перехідно-швидкісні смуги на ділянці розташування виїзду з міського сміттєзвалища.

У місцях проведення робіт рух автотранспорту організовано по одній половині проїзної частини в реверсному режимі.

Довідка. Окружна дорога навколо Харкова складається з відрізків 5 державних доріг загальною протяжністю 82 км:

- М-03 Київ — Харків — Довжанський,

- М-18 Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта,

- Р-78 Харків — Зміїв — Балаклія — Гороховатка,

- 2 під’їзди до аеропорту «Харків» з боку Довжанського та Києва.

Географічно ділянки ремонту охоплюють північно-західну, північну, північно-східну та південно-східні частини кільцевої дороги. Ремонт частини, що залишилася, — перспектива майбутніх років.

Автор: Савелій Мякушко