Головну ялинку Харкова встановили на станції метро «Університет». Фото, відео

08.12.2022 20:02 Харків
Фото: Слобідський край Фото: Слобідський край
У Харкові на станції метро «Університет» установили новорічну ялинку та «Будиночок Діда Мороза», платформу прикрасили гірляндами.

У пресслужбі Харківської міськради повідомили, що відкриття ялинки та святковий концерт традиційно відбудеться на День святого Миколая 19 грудня, передає «Слобідський край».

Раніше мер Харкова Ігор Терехов розповів, що в умовах війни міська влада вирішила відмовитись від ялинки на площі Свободи через небезпеку.

Харків. Ялинка на станції метро «Університет»

«Йде війна, і встановлювати ялинку на майдані Свободи, як ми це робили завжди, недоречно. Тому ми встановили її в метрополітені. Це безпечно», – сказав мер.

Тож цього року всі зимові свята перенесли під землю. Там відбудуться святкові новорічні заходи для дітей, а також невеликий концерт. Вхід безкоштовний.

Ялинка на платформі метро. Харків

Платформу станції метро «Університет» у Харкові прикрасили новорічними гірляндами.

Новорічна інсталяція в метро, Харків, 2022

Нагадаємо, у Харкові на час відсутності електрики розробили 34 тимчасові автобусні маршрути. У жовтні на Північну Салтівку пустили додаткові автобусні маршрути.

Нагадаємо також, що у Харкові відновлюватимуть та ремонтуватимуть після обстрілів будинки як комунальної форми власності, так і кооперативні.

До речі, Коломацька громада Харківської області може відмовитись від новорічної ялинки та святкових заходів