Харків’янки, які народили за кордоном, можуть оформити допомогу на дитину дистанційно

26.04.2023 16:23 Харків

Харків’янки, які виїхали через війну за кордон і народили там дитину, можуть оформити допомогу при її народженні дистанційно.

Як повідомляє «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради, уряд урегулював питання призначення допомоги при народженні дитини батькам, які через війну виїхали за кордон.

«Відповідно до постанови Кабміну, у період дії воєнного стану для призначення допомоги при народженні дитини один із батьків (опікун), який тимчасово перебуває за межами України (крім осіб, які перебувають на території держави, визнаної державою-окупантом та/або державою-агресором щодо України), надсилає до органу соціального захисту населення за своїм зареєстрованим (задекларованим) місцем проживання (перебування) заяву та видані компетентними органами країни перебування і легалізовані в установленому порядку документи, що засвідчують народження дитини», – йдеться у повідомленні.

Отримати консультацію можна в Управлінні соціального захисту населення адміністрацій районів Харківської міської ради. Електронні адреси та телефони за посиланням.

Нагадаємо, у Харкові відкрили кімнату для реабілітації дітей у міській дитячій клінічній лікарні № 24.

Нагадаємо також, що у Харкові комунальники разом з рятувальниками розбирають завали будівлі загальноосвітньої школи № 17, зруйнованої загарбниками влітку минулого року. 

На Великдень у Харкові встановили новий рекорд України – найбільше зображення писанки, нанесене фарбою на асфальті. Малюнок прикрасив один із парків у Салтівському районі.

Більше головні новини Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко