Харківська філармонія зустрічає слухачів: коли відбудуться перші концерти

30.03.2023 11:01 Харків
Фото: Харківська філармонія Фото: Харківська філармонія

Уперше з початку повномасштабного вторгнення Харківська філармонія відкриє свої двері для поціновувачів музичного мистецтва.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посилання на Харківську філармонію.

Перший концерт заплановано на 8 квітня. Програма під назвою «Героїчний орган» стане відлунням сьогоденної боротьби за свободу. Перед слухачем постане вічна тема протиборства темних сил зі світлими, де світло завжди перемагає. Крім того, у програмі присутні твори композиторів різних епох, а саме: Баха, Франка, В’єрна та інших.

Героїчний орган, Харківська філармонія

16 квітня жителів міста запрошують на святковий «Великодній концерт» органної музики. Слухачу подарують світлу музику, сповнену віри і надії в суголоссі органних регістрів. У програмі — твори Баха, Ебена, Ліста та інших.

Великдень, Харківська філармонія

У суботу, 29 квітня, у програмі «Квітнева фантазія» прозвучать популярні пісні та твори композиторів України і світу у виконанні провідних солістів-вокалістів та інструменталістів філармонії.

Квітнева фантазія, Харківська філармонія

«Артисти Харківської філармонії спраглі спілкування наживо зі своїми улюбленими слухачами! На тлі жахливих подій, які переживає наша Країна, ми довгий час були позбавлені радості співтворчості у Харкові і хочемо поділитися з вами своїми почуттями», — йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що всі придбані до 24 лютого 2022 року квитки є дійсними безстроково.

«Ви можете обміняти їх зараз, на квітневі концерти, або ж зберігати на майбутні заходи філармонії. Ціна старих квитків є сумою, на яку ви можете обміняти на нові», — зазначили у філармонії.

Для обміну квитків або у разі виникнення запитань з 11:00 до 18:00 можна звернутися за телефонами: 050-400-48-08, 067-31-66-300.

Продаж квитків є доступним онлайн та в касі філармонії за 2 години до початку заходу. Ціна квитків на всі три концерти варіюється від 80 до 150 гривень. 

Наразі каса філармонії (офлайн) працює за таким графіком:

  • 8 квітня – з 14:00 до 16:15
  • 16 квітня – з 14:00 до 16:15
  • 29 квітня – з 14:00 до 16:15

Іншими словами – тільки в ті дні, коли відбуватимуться заходи.

Нещодавно ми писали, що напередодні Міжнародного дня театру, який відзначається 27 березня, у Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. Миколи Лисенка відбувся перший з початку повномасштабного вторгнення концерт у Великій залі.

А також, понад 1,5 мільярда гривень збитків: Харківський політех відновлюють після ракетних ударів. Найбільше у навчальному закладі постраждав спорткомплекс. Там на 90 % зруйновані ігрова зала та легкоатлетичний манеж.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Владислава Ткаченко