Харківський «Металіст 1925» зберіг прописку в УПЛ на наступний сезон

05.06.2023 10:22 Харків

Вчора, 4 червня, харківський «Металіст 1925» у Києві приймав столичне «Динамо». Нашим землякам потрібно було набирати очки, аби залишитися в УПЛ.

Як передає медіа «Слобідський край», 4 червня пройшли матчі заключного, 30-го, туру Української Прем’єр-ліги сезону 2022/23. В одному з них «Металіст 1925» у Києві зустрічався з місцевим «Динамо». Це був вкрай важливий матч для харків’ян, оскільки вони боролися за збереження прописки в УПЛ на наступний сезон. Для того, аби залишитися в еліті вітчизняного футболу, нашим землякам треба було або перемагати киян, або грати внічию і чекати на прийнятні для себе результати в поєдинках конкурентів.

Рахунок у матчі між «Металістом 1925» і київським «Динамо» був відкритий на 20-й хвилині матчу. Максим Жичиков у власному карному майданчику порушив правила проти Владислава Кабаєва – пенальті. Одинадцятиметровий удар впевнено реалізував венесуелець Ерік Рамірес, розвівши м'яч і воротаря по різних кутах. На 32-й хвилині динамівці залишилися в меншості, пряму червону картку отримав Максим Дячук, чим швидко скористалися підопічні Едмара. На 39-й хвилині капітан «Металіста 1925» Артем Габелок вистрілив з-за меж штрафного майданчика в ближній кут воріт Георгія Бущана – 1:1.

У заключній половині матчу команди обійшлися без забитих м’ячів. 1:1 – «Металіст 1925» удруге в цьому сезоні грає внічию з «Динамо». Цей результат дозволив підопічним Едмара посісти 12-ту сходинку турнірної таблиці, яка гарантує участь команди в еліті вітчизняного футболу на наступний сезон.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як пройшло харківське дербі в УПЛ. Також ми повідомляли про результати другого туру чемпіонату Харківського району з футболу. А в середині травня у Харкові пройшов унікальний турнір з боксу.

Більше новин спорту читайте на нашому сайті.

Автор: Савелій Мякушко