Харківський «Металіст» вилетів у Першу лігу

30.05.2023 11:21 Харків

Футбольний клуб з міста Харків «Металіст» не зумів зберегти прописку в Українській Прем’єр-лізі.

Як передає медіа «Слобідський край», вчора, 29 травня, відбувся передостанній, 29-й, тур Української Прем’єр-ліги. В його рамках харківський «Металіст» в Ужгороді приймав «Минай». Нашим землякам потрібна була тільки перемога, аби продовжити боротися за збереження прописки в еліті вітчизняного футболу, але це зробити підопічним Періци Огнєновича не вдалося.

Перший тайм цього протистояння завершився на користь «Металіста»: на 36-й хвилині Єгор Демченко точно пробив у дальній кут з лінії карного майданчика – 1:0. У другому таймі «Минай» відновив паритет у зустрічі, на 61-й хвилині рахунок зрівняв Олег Вишневський. А за 15 хвилин до кінця основного часу гри команда із Закарпатської області вийшла вперед, Руслан Паламар реалізував пенальті.

«Металіст» програє 1:2 і достроково, за тур до кінця чемпіонату, вилітає в Першу лігу.

Інший клуб з Харкова «Металіст 1925» у 29-му турі поступилися вдома криворізькому «Кривбасу» 0:2. Перед заключною грою чемпіонату харків’яни йдуть на 11-й сходинці, маючи в активі 31 очко. Стільки ж залікових балів набрали «Рух» та «Інгулець», що розташувалися нижче. Тепер, аби гарантувати собі місце в УПЛ на наступний сезон й не потрапити в стикові матчі, команді Едмара в останньому турі треба або перемагати, або грати внічию і сподіватися на прийнятні для себе результати в паралельних матчах конкурентів. У заключному поєдинку цього чемпіонату, що відбудеться найближчої неділі, 4 червня, «Металіст 1925» вдома зіграє проти немотивованого з турнірної точки зору київського «Динамо», яке закінчить змагання на четвертій сходинці.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як пройшло харківське дербі в УПЛ. Також ми повідомляли про результати другого туру чемпіонату Харківського району з футболу. А в середині травня у Харкові пройшов унікальний турнір з боксу.

Більше новин спорту читайте на нашому сайті.

Автор: Савелій Мякушко